Web Site Paketleri

Profesyonel Web Tasarım

Günümüz şartları gereği ticaret hayatının vazgeçilmez reklam ve iletişim aracı, kurumsallığının göstergesi aynı zamanda bir şirketin kostümüdür. Artık güzel bir web tasarımınız yoksa google ile ilgilenmiyorsanız, rakip firmalarla rekabet etme şansınız yok demektir. Yenilenip gelişen teknoloji ile firmanızın cirosunu yükseltmeyi hedefliyorsanız profesyonel web tasarımına ihtiyacınız var demektir.

Gelişen internet teknolojileri ile birlikte internet dünyasında yer kapma yarışı gittikçe hızlanıyor. Sitenizin rakip firmaların siteleriyle yarış edebilir olmasını istiyorsanız çok daha fazla özelliğe sahip olması gerekmektedir. Öncelikle bir web tasarımı ilgi çekici olmalıdır kullanılan renkleri, menü ve erişim yapısı kullanıcı odaklı kullanımı son derece kolay, estetik olmalıdır. Aynı zamanda navigasyonunun basit, program alt yapısı güvenilir, kolay ulaşılabilir ve hızlı olmalıdır. Son derece hızlı bir web tasarımının vazgeçilmez değeri; kullanıcıların web tasarımını sıkılmadan çok hızlı bir şekilde gezmeleridir. Aksi halde adres gösteren bir sayfadan öteye gidemez.

NEMUTLU YAZILIM olarak web tasarım geliştirirken;

Web siteleriniz size kazanç sağlamak için sürekli uğraşır. Bir web siteniz yoksa ve artık bir web sayfanızın olmasını istiyorsanız daha da ötesi başarılı ve kalıcı olmak istiyorsanız web siteniz kurumunuzun kimliğini kusursuz bir şekilde yansıtmalıdır. Bu alanda var olmak isteyen kuruluşlara, firmalara, kişilere veya organizasyonlara hem tasarım olarak, hem de teknik alt yapı olarak fark yaratan özgün web tasarımlarını Nemutlu Yazılım olarak biz yapıyoruz.

Nemutlu Yazılım olarak iyi bir web tasarımının

Arama motorları alt yapısına uygun olması gerektiğinin bilincindeyiz. SEO kurallarına uygun yaptığımız web tasarımı projeleri ile uzun süre şirketinizi temsil edebilirsiniz. Bizler Nemutlu Yazılım ailesi olarak arandığında kolaylıkla bulunan profesyonel web tasarımları hazırlıyoruz.

Web tasarım süreciniz tamamlanıp siteniz yayına girdikten sonra da Nemutlu Yazılım olarak daima yanınızdayız. Herhangi bir değişiklik yapmak istediğinizde istekleriniz doğrultusunda sitenizi modern ve güncel tutup kısa süreli Web siteleri kullanmak yerine uzun yıllar güncelliğini koruyan sitenizle firmanızın tanıtımını birlikte yapabiliriz.

Web siteniz var ve onun güncellenmesini mi istiyorsunuz? Veya sitenizi yönetirken zorlanıyor musunuz? Bizi arayın ve size en uygun çözümü sunalım.
Müşterilerimizin minimum fiyatla maksimum verim alabileceği şekilde oluşturuyoruz. Oluşturulacak olan web projenizi alt yapısını %100 Google kriterlerine göre yapıyoruz.

KALİTE STANDARTLARIMIZ

– Hızlı
– Modern grafik tasarımına sahip
– Kurumsal kimliğinizi yansıtan
– Kullanıcı dostu tasarım
– Tüm web tarayıcıları ile uyumlu
– %100 arama motoru optimizasyonu
– W3C standartlarına uygun