ATL Pazarlama Nedir?

ATL, "Above The Line"ın kısaltmasıdır ve pazarlama iletişimi faaliyetlerinin bir türünü ifade eder. ATL pazarlama, genellikle kitlesel kitlelere yönelik olan ve geniş bir kitleye ulaşmayı amaçlayan pazarlama stratejilerini içerir. Bu stratejiler, geleneksel medya kanalları aracılığıyla gerçekleştirilir.

ATL pazarlama faaliyetleri arasında televizyon reklamları, radyo reklamları, gazete ve dergi reklamları, açık hava reklamları, sinema reklamları, sponsorluklar ve etkinlikler gibi geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen reklam ve tanıtım aktiviteleri bulunur. Bu tür pazarlama faaliyetleri, markanın farkındalığını artırmak, marka imajını güçlendirmek, ürün veya hizmetleri tanıtmak ve geniş kitlelere ulaşmak için kullanılır.

ATL pazarlama genellikle yüksek bütçeli pazarlama kampanyalarını içerir ve geniş kitlelere ulaşmak için geniş medya kanallarını kullanır. Bu tür pazarlama faaliyetleri genellikle marka bilinirliğini artırmak ve marka algısını şekillendirmek için kullanılır. Bununla birlikte, dijital pazarlama gibi daha hedef odaklı ve ölçülebilir pazarlama stratejileriyle birlikte kullanıldığında daha etkili olabilir.

105c012dee4-d514-49f7-bd9b-335ee32d0603.jpg


Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Nofollow Nedir?

Nofollow, web sitelerindeki belirli bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmemesini ve bu bağlantıların hedeflediği [...]

Dofollow Nedir?

Dofollow, web sitelerindeki bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmesini ve bu bağlantıların hedeflediği sayfalara [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.