Profesyonel Web Tasarım

Günümüz şartları gereği ticaret hayatının vazgeçilmez reklam ve iletişim aracı, kurumsallığının göstergesi aynı zamanda bir şirketin kostümüdür. Artık güzel bir web tasarımınız yoksa google ile ilgilenmiyorsanız, rakip firmalarla rekabet etme şansınız yok demektir. Yenilenip gelişen teknoloji ile firmanızın cirosunu yükseltmeyi hedefliyorsanız profesyonel web tasarımına ihtiyacınız var demektir.

website3b9f3856-7d15-4760-a7ba-95f51f2bec14.png
website11610dc07c-b236-41d8-81c1-189ec5ba407a.png

Gelişen internet teknolojileri ile birlikte internet dünyasında yer kapma yarışı gittikçe hızlanıyor. Sitenizin rakip firmaların siteleriyle yarış edebilir olmasını istiyorsanız çok daha fazla özelliğe sahip olması gerekmektedir. Öncelikle bir web tasarımı ilgi çekici olmalıdır kullanılan renkleri, menü ve erişim yapısı kullanıcı odaklı kullanımı son derece kolay, estetik olmalıdır. Aynı zamanda navigasyonunun basit, program alt yapısı güvenilir, kolay ulaşılabilir ve hızlı olmalıdır. Son derece hızlı bir web tasarımının vazgeçilmez değeri; kullanıcıların web tasarımını sıkılmadan çok hızlı bir şekilde gezmeleridir. Aksi halde adres gösteren bir sayfadan öteye gidemez.


NEMUTLU YAZILIM olarak web tasarım geliştirirken;

Web siteleriniz size kazanç sağlamak için sürekli uğraşır. Bir web siteniz yoksa ve artık bir web sayfanızın olmasını istiyorsanız daha da ötesi başarılı ve kalıcı olmak istiyorsanız web siteniz kurumunuzun kimliğini kusursuz bir şekilde yansıtmalıdır. Bu alanda var olmak isteyen kuruluşlara, firmalara, kişilere veya organizasyonlara hem tasarım olarak, hem de teknik alt yapı olarak fark yaratan özgün web tasarımlarını Nemutlu Yazılım olarak biz yapıyoruz.

website12cf920aca-a875-4947-9fb0-b0cb64a54bd7.png
website13071c68e7-2e01-44a7-be02-bed0f0a091ff.png

Nemutlu Yazılım olarak iyi bir web tasarımının

Arama motorları alt yapısına uygun olması gerektiğinin bilincindeyiz. SEO kurallarına uygun yaptığımız web tasarımı projeleri ile uzun süre şirketinizi temsil edebilirsiniz. Bizler Nemutlu Yazılım ailesi olarak arandığında kolaylıkla bulunan profesyonel web tasarımları hazırlıyoruz.

Web tasarım süreciniz tamamlanıp siteniz yayına girdikten sonra da Nemutlu Yazılım olarak daima yanınızdayız. Herhangi bir değişiklik yapmak istediğinizde istekleriniz doğrultusunda sitenizi modern ve güncel tutup kısa süreli Web siteleri kullanmak yerine uzun yıllar güncelliğini koruyan sitenizle firmanızın tanıtımını birlikte yapabiliriz.

Web siteniz var ve onun güncellenmesini mi istiyorsunuz? Veya sitenizi yönetirken zorlanıyor musunuz? Bizi arayın ve size en uygun çözümü sunalım.
Müşterilerimizin minimum fiyatla maksimum verim alabileceği şekilde oluşturuyoruz. Oluşturulacak olan web projenizi alt yapısını %100 Google kriterlerine göre yapıyoruz.

KALİTE STANDARTLARIMIZ

– Hızlı
– Modern grafik tasarımına sahip
– Kurumsal kimliğinizi yansıtan
– Kullanıcı dostu tasarım
– Tüm web tarayıcıları ile uyumlu
– %100 arama motoru optimizasyonu
– W3C standartlarına uygun

 Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Nofollow Nedir?

Nofollow, web sitelerindeki belirli bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmemesini ve bu bağlantıların hedeflediği [...]

Dofollow Nedir?

Dofollow, web sitelerindeki bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmesini ve bu bağlantıların hedeflediği sayfalara [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.