E-Ticaret Sistemleri

Mal ve hizmetlerin internet ortamında kullanıcılara tanıtımı, satımı ve ulaştırılmasıdır. E-ticaret sistemleri sayesinde ürünlerinizi klasik ticarete göre çok daha fazla kullanıcıya ulaştırma imkanı bulursunuz ayrıca satışını yaptığınız ürünlerin reklamlarını sosyal medya aracılığı ile çok daha rahat yaparsınız böylece markanız çok daha fazla kullanıcı tarafından bilinir ve satış miktarınız belirgin bir şekilde artar.Satıcı acısından başka bir kolaylığı da ürünlerin müşterilerle sunumunun yapılacağı fiziksel bir mekâna ihtiyaç duyulmamasıdır.

eticaretefe635a9-4db4-4836-af23-bce944743582.webp
eticaret2f1814a33-8d46-409e-914d-f161b5f72db4.png

Mağazanız bilgisayar, tablet ya da telefon farkı gözetmeksizin her yerde sizinle olur. Her cihazdan mağazanızdan alışveriş yapılabilir ve siz siparişlerinizi her yerden yönetebilirsiniz. Ürünler E-ticaret sistemine eklenerek müşterilere en iyi şekilde sunulur. E-ticaret ile müşterilerinizle iletişim kurmak ve fikirlerini almak anket uygulamalarıyla daha kolay olacaktır. Müşterileriniz E-ticaret sitenizden satın almak istedikleri ürünlerin ödemesini sanal pos aracılığıyla kredi kartı ile banka havalesi veya kapıda ödeme aracılığıyla yapabilirler.

E-Ticaret sistemi gelişim süreci;

Kullanıcılar onlarca yıldır alışıla gelmiş klasik alışveriş yöntemini kullanmaktan yavaş yavaş vazgeçerek zamandan tasarruf etmek, indirimlerden yararlanmak veya farklı sebeplerle online alışverişe ağırlık vermeye başlamıştır. Bu durumun önemli nedenleri arasında saatlerce mağaza mağaza gezerek ürün aramak yerine istenilen ürünlere birkaç tık aracılığıyla ulaşmak istenmesidir.

Nemutlu Yazılım olarak iyi bir e-ticaret sistemi için

Gerekli tüm altyapı hizmetleri ile beraber size özel tasarımlar, yerinde eğitimler ve sürekli desteğimizle sizi bir adım öne taşıyoruz. Size özel olarak düzenlenen e-ticaret siteniz ile, teknolojinin ulaştığı her alanda, özgün bir şekilde tüketicilerinize sanal mağazanızı ve ürünlerinizi sunma ayrıcalığını yaşayın.

Sizde zaman kaybetmeden Nemutlu Yazılımla giderek büyüyen ve gelişen E-ticarette yerinizi alıp siparişlerinizle ilgilenmeye başlayın.

Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Cari Hesap Nedir?

Cari hesap, genel olarak ticari ilişkilerde kullanılan ve borç-alacak işlemlerinin takip edildiği hesap anlamına gelir. İşletmeler arasında [...]

Bulut Bilişim Nedir?

Bulut bilişim (cloud computing), internet üzerinden bilgisayar sistemlerine erişim sağlayarak veri depolama, veri yönetimi ve işlemleri gerç [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.