Web Tabanlı Yazılım

ihtiyaç duyduğunuz sistemde kurumunuzun iş akışlarını bilgisayar ortamına taşırken paket programların yetersiz kaldığı noktada size özel çözümler üretir. Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalar da işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz. Bir paket program ile ölçümleyemeyeceğiniz özel verilerinizi özel yazılımınız sayesinde ölçümleyebilirsiniz. İşletmenize özel üretilen yazılımın en öne çıkan özelliklerinden biri ise, paket programa nazaran yazılımınızın ilerleyen zamanlarda sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilebilir olmasıdır.

web-tabanli411e1227-fec3-428d-ae43-dcd1628b63ac.png
web-tabanli-butik-yazilimlar7512ab4c-9435-4fc0-a06f-1aa46a0662f1.png

Çeşitli sektörlerdeki şirketlerin ihtiyaçları farklı olabilir. İhtiyaç duyduğunuz sistemi karşılayacak paket program bulamamış yada yetersiz bulmuş olabilirsiniz. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak beklentileriniz özel olabilir. Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi bir çok talepleriniz olabilir. İşte bu noktada biz Nemutlu Yazılım olarak şirketinizdeki verimliliği ve üretkenliği arttıracak, kullanımı kolay, hata olasılığı sıfır, en güvenli şekilde verilerinizi barındıran, talep edildiği anda istediğiniz raporlamaları yapabileceğiniz, size özel web tabanlı yazılımlar geliştiriyoruz.

Nemutlu Yazılım olarak web tabanlı yazılımlarda,

sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel yazılım gereksinimlerinizi güvenli, hızlı, yüksek performanslı, en işlevsel olacak şekilde karşılama garantisi veriyoruz.

Nemutlu Yazılım, web tabanlı yazılımlarda müşterilerine sunduğu bilgi ve teknoloji hizmetlerinde, sürekli gelişmekte olan teknoloji çağında güncel kalmak ve en iyi hizmeti verebilmek için Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem vermekte ve en güncel, en son teknoloji ile yazılım faaliyetlerini yürütmektedir.

Web tabanlı projelerinizde  neden Nemutlu Yazılım?

 • Yüzde yüz müşteri memnuniyeti
 • Her zaman en güncel teknolojileri kullanarak geliştirme
 • Hem web hem de windows platformunda uygulama
 • Hızlı çözüm üretme
dashboard-icon-images-2083e4e90a-e3fa-441f-bc6f-40a3158e091d.jpg
Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

 • Mobil Uyumlu

  Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

 • Güncel Yazılım

  Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

 • Kolay Kullanım

  Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

E-Ticarette PR Çalışmaları Nedir?

E-ticarette PR (Halkla İlişkiler) çalışmaları, bir e-ticaret işletmesinin marka bilinirliğini artırmak, müşteri güvenini kazanmak ve olumlu [...]

CDN (Content Delivery Network) Nedir?

CDN (Content Delivery Network), içerik dağıtım ağı olarak adlandırılan ve internet üzerindeki içeriklerin (web sayfaları, videolar, resimler [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.