Google Reklamları

Dünyanın en ünlü ve lider arama motoru olan Google firmasının internet ortamında sektörünüz ile ilgili, belirlediğiniz anahtar kelimeler için arama yapıldığında ilk sıralarda yer almanızı sağlayan Google Reklam sistemidir. Bütün web sitesi sahipleri Google arama sonuçlarında sitesini en üst sırada görmek ister. Siteniz Google organik arama sonuçlarında yer alabilir ama potansiyel müşterilerinizin sizi rakiplerinizden önce görüp sizin onları müşteri portföyünüze katmanız Google Reklamcılığı ile en kolay ve en hızlı yöntemdir. Böylelikle firmanızın ürün ve hizmetlerini kolaylıkla geniş kitlelere tanıtabilir milyonlarca internet sitesinde hem marka bilinirliğinizi arttırır hem de yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

adwors67bb3bcf-b432-49da-8fe2-4956a09dee20.png
images6fb0c56d-40cc-48ff-80ed-44e79d26299d.jpg

Google Reklamları sayesinde tüketicileri tanıyabilirsiniz; değişen tüketiciye ayak uydurarak neleri hangi zamanda aradıklarını öğrenebilirsiniz çünkü Kullanıcılar artık ürün ya da hizmet satın almadan önce Google’da detaylı aramalar yapıyorlar. İnternet kullanıcı sayısının her geçen gün hızla arttığını düşünürsek web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarınızı arttırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınızı Google Reklamları sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Google Reklam ve Önemi

İnternet kullanıcılarına yapılan anketlere ve araştırmalara göre kullanıcıların önemli bir kısmı internette aradığını arama motorlarında aramaktadır. Müşterilerin %97’si internette yerel işletmeleri aramakta, kullanıcıların %87’si arama motoru sonuçlarının sadece ilk sayfasını incelemektedir. Tüketicilerin %41’i Google Reklamlarının ürün bilgisi almakta iyi bir kaynak olduğunu düşünmektedir. Bu araştırmaların sonuçlarına bakacak olursak bir firma ya da marka için Google Reklam ile arama sonuçlarında ilk sayfada olmak rakiplerinize göre çok büyük bir avantajdır.

Ürün ya da hizmetlerinizle ilgili Google’da birkaç kelime ile arama yapın, rakiplerinizin arama sonuçlarında reklam verdiklerini göreceksiniz. İnternet kullanımının bu derece arttığı bir zamanda rekabette arka planda kalmayı göze alıyor musunuz? Reklamlarınız birçok Google ürünü ile etkileşimdedir. Google’ın milyonlarca web sitesini kapsayan içerik ağı, blogları, youtube videoları, gmail ve mobil uygulamaları sayesinde reklamlarınızı birçok Google ürününe hedefleyebilirsiniz. Bu sayede sadece arama sonuçlarında değil aynı zamanda neredeyse tüm internete yayılabilir, marka farkındalığı yaratabilirsiniz.

Google Reklamları, yeni müşteriler arayan ama bunun için yeterli zamanı ve bütçesi olmayan firmalar için de yüksek oranda etki sağlar.

adsb1c5e0ae-4c1e-4860-8486-733138c20a43.svg
adwors179a5c311-2191-41c6-b03c-6c4e42a9f73c.jpg

Reklamlarınız Nerede Görünür?

Google’a reklam verdiğinizde, hedef kitleniz ürünleriniz için arama yaptığında, fiyat teklifinize ve kalite puanınıza göre ilk 3 sırada veya sağ alanda bulunan Google Reklam alanında reklamınız görüntülenir. Nemutlu Yazılım, reklamlarınızı en çok satış alacağınız sıralamalarda tutmak için gerekli çalışmaları ve optimizasyonu sürekli olarak sağlamaktadır.

Google Reklamları ile;
– Rakiplerinizden önde olursunuz
– Yeni müşteriler sizi bulur
– Pazarlama bütçenizde tasarruf sağlarsınız
– Satışlarınızda artış yakalarsınız
– Markanız değer kazanır.
Neden Nemutlu Yazılım?

Profesyonelce hazırlanmış bir Google Reklam kampanyası ile iş potansiyeliniz ve kazancınız aynı oranda artacaktır. Nemutlu Yazılım ile doğru zamanda doğru kullanıcılara ulaşırsınız. İşletmenizin potansiyel müşterileriniz tarafından kolaylıkla bulunmasını sağlayarak minimum maliyetle maksimum faydayı sağlayabilir, reklamlarınızda daha iyi gösterim elde ederek yatırım gelirinizi arttırabilirsiniz.

Nemutlu Yazılım sayesinde reklamlarınızı sektörünüze, ürün ya da hizmetlerinize en uygun olacak şekilde özelleştirilebilirsiniz. Reklamlarınızın anahtar kelime, coğrafi yer, zaman dilimi, dil, tarayıcı ya da cihaz hedefleme ayarları ile hedef kitlenizi daraltarak tüm internet kullanıcılarına ulaşmak yerine reklamlarınız uygun zamanlarda alakalı kişiler tarafından gösterilir. Google’daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.

Geleneksel reklamlardan farklı olarak Google reklamlarınızın anahtar kelimeler aracılığı ile ne kadar gösterim ve ziyaretçi aldığını biliriz ve yaptığınız harcamaları kontrol altına alabiliriz. Ayrıca web sitenizin iletişim ya da sipariş sonlandırma sayfalarına eklenecek kodlar yardımı ile reklamlarınız üzerinden gelen dönüşümleri takip edebiliriz.

Nemutlu yazılım, Google Reklam konusunda müşterilerinizi tanıma, hedef kitlenizi seçme ve bütçenizi belirleme konusunda bilinçli kararlar verebilmenizi sağlar, bütçenizi en etkin şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Google Reklam Vermeye Hazır mısınız?

Müşterilerinizle NEMUTLU YAZILIM sayesinde en iyi bağlantıyı kurun işletmenizin fark edilmesini sağlayın ve kendinizi en iyi şekilde ifade etme şansını yakalayın. Yeni müşteriler kazanarak işinizi büyütün.

 Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Cari Hesap Nedir?

Cari hesap, genel olarak ticari ilişkilerde kullanılan ve borç-alacak işlemlerinin takip edildiği hesap anlamına gelir. İşletmeler arasında [...]

Bulut Bilişim Nedir?

Bulut bilişim (cloud computing), internet üzerinden bilgisayar sistemlerine erişim sağlayarak veri depolama, veri yönetimi ve işlemleri gerç [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.