Dikey E-Ticaret Nedir?

Dikey e-ticaret, belirli bir endüstri veya sektörde odaklanarak belirli bir ürün veya hizmet türüne özel olarak online satış yapmayı ifade eder. Dikey e-ticaret, genellikle geniş bir ürün yelpazesine sahip olan genel e-ticaret platformlarından farklıdır çünkü belirli bir pazar segmentine odaklanır ve bu segmentteki ihtiyaçları karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Dikey e-ticaretin bazı örnekleri şunlardır:

15634f512-7e74-4ff3-9d9e-e1348b36fb7b.jpg
202008231938435971_e-ticaret-nedir-1140x760f925c8d2-4452-47df-909b-6abb1ed19001.jpg
 1. Moda ve Giyim: Sadece giyim ve moda ürünlerinin satıldığı dikey e-ticaret siteleri. Örnekler arasında Zalando (Avrupa), ASOS (Uluslararası) ve Moda Operandi (ABD) bulunmaktadır.

 2. Gıda ve İçecek: Sadece gıda ve içecek ürünlerinin satıldığı dikey e-ticaret platformları. Örnekler arasında FreshDirect (ABD), HelloFresh (Uluslararası) ve Ocado (İngiltere) bulunmaktadır.

 3. Elektronik: Sadece elektronik ürünlerin satıldığı dikey e-ticaret siteleri. Örnekler arasında Newegg (ABD), ePrice (İtalya) ve MediaMarkt (Almanya) bulunmaktadır.

 4. Spor ve Açık Hava: Sadece spor ve açık hava ürünlerinin satıldığı dikey e-ticaret platformları. Örnekler arasında REI (ABD), Wiggle (Uluslararası) ve Decathlon (Uluslararası) bulunmaktadır.

Dikey e-ticaret, belirli bir pazar segmentindeki tüketicilere daha özelleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunmayı ve bu segmentteki ihtiyaçları daha iyi karşılamayı amaçlar. Bu, tüketicilerin belirli bir ürün veya hizmet türüne daha kolay erişmelerini sağlar ve satın alma sürecini daha kolay ve daha sorunsuz hale getirir.

Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

 • Mobil Uyumlu

  Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

 • Güncel Yazılım

  Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

 • Kolay Kullanım

  Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Nofollow Nedir?

Nofollow, web sitelerindeki belirli bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmemesini ve bu bağlantıların hedeflediği [...]

Dofollow Nedir?

Dofollow, web sitelerindeki bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmesini ve bu bağlantıların hedeflediği sayfalara [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.