E-Ticaret Kazandırır

İnternet  kullanımı, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de olanca hızıyla yaygınlaşmaktadır. İnternet kullanımının  artmasıyla birlikte ticaret sistemi de bu durumdan olumlu yönde etkilenmektedir.Önceleri e-ticaret sistemine fazla sıcak bakmayan müşteriler günümüzde artık her türlü ihtiyaçlarını e-ticaret yoluyla temin etmeye yönelmişlerdir.

2030962a7c-2211-4026-8bd4-f59525bbf9c5.png
21037e6c03-86e4-4b2e-8700-a971d68bba47.png

Kullanımı hızla yaygınlaşan bu sistemden paylarını alabilmek adına şirketler, e-ticaret sitelerini kurdurmakta ve satışlarını artırmanın yollarını aramaktadırlar. İnternet üzerinden ticaret yapmak, sipariş almak ve taleplere gereken cevabı vererek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak, şirketlerin satışlarını önemli oranda artırmaktadır.

Şirketlerimizin sistemden arzu edilen satış başarısını elde edebilmeleri için, yaptıracakları e-ticaret sitelerinin  web tasarımlarının ve  ürün içeriklerinin iyi hazırlanmış olması gerekir. İyi tasarlanmamış herhangi bir site ile gereken başarıyı elde etmek elbette mümkün olamaz, bu nedenle yaptırılacak e-ticaret sitelerinin mutlaka profesyonel yazılımcılara yaptırılması gerekir.

Nemutlu yazılım ve danışmanlık firması olarak, şirketlerimizle görüşüp şirket ve  ürünlerinin özelliklerine  uygun web tasarımlar yapmakta, sistemin kurulmasından sonra da ilgi ve alakayı kesmeden vereceğimiz teknik servis hizmetiyle, birlikte başarmayı hedeflemekteyiz.

2211c55963-df39-44ae-b822-e526abaae218.png
Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Nofollow Nedir?

Nofollow, web sitelerindeki belirli bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmemesini ve bu bağlantıların hedeflediği [...]

Dofollow Nedir?

Dofollow, web sitelerindeki bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmesini ve bu bağlantıların hedeflediği sayfalara [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.