E-Ticaret Sistemleri

E-ticaret sistemleri

Mal ve hizmetlerin internet ortamında kullanıcılara tanıtımı, satımı ve ulaştırılmasıdır. E-ticaret sistemleri sayesinde ürünlerinizi klasik ticarete göre çok daha fazla kullanıcıya ulaştırma imkanı bulursunuz ayrıca satışını yaptığınız ürünlerin reklamlarını sosyal medya aracılığı ile çok daha rahat yaparsınız böylece markanız çok daha fazla kullanıcı tarafından bilinir ve satış miktarınız belirgin bir şekilde artar.Satıcı acısından başka bir kolaylığı da ürünlerin müşterilerle sunumunun yapılacağı fiziksel bir mekâna ihtiyaç duyulmamasıdır.

e-ticaret

e-ticaret2

Mağazanız bilgisayar, tablet ya da telefon farkı gözetmeksizin her yerde sizinle olur. Her cihazdan mağazanızdan alışveriş yapılabilir ve siz siparişlerinizi her yerden yönetebilirsiniz. Ürünler E-ticaret sistemine eklenerek müşterilere en iyi şekilde sunulur. E-ticaret ile müşterilerinizle iletişim kurmak ve fikirlerini almak anket uygulamalarıyla daha kolay olacaktır. Müşterileriniz E-ticaret sitenizden satın almak istedikleri ürünlerin ödemesini sanal pos aracılığıyla kredi kartı ile banka havalesi veya kapıda ödeme aracılığıyla yapabilirler.


E-Ticaret sistemi gelişim süreci;

Kullanıcılar onlarca yıldır alışıla gelmiş klasik alışveriş yöntemini kullanmaktan yavaş yavaş vazgeçerek zamandan tasarruf etmek, indirimlerden yararlanmak veya farklı sebeplerle online alışverişe ağırlık vermeye başlamıştır. Bu durumun önemli nedenleri arasında saatlerce mağaza mağaza gezerek ürün aramak yerine istenilen ürünlere birkaç tık aracılığıyla ulaşmak istenmesidir.

Nemutlu Yazılım olarak iyi bir e-ticaret sistemi için

Gerekli tüm altyapı hizmetleri ile beraber size özel tasarımlar, yerinde eğitimler ve sürekli desteğimizle sizi bir adım öne taşıyoruz. Size özel olarak düzenlenen e-ticaret siteniz ile, teknolojinin ulaştığı her alanda, özgün bir şekilde tüketicilerinize sanal mağazanızı ve ürünlerinizi sunma ayrıcalığını yaşayın.

Sizde zaman kaybetmeden Nemutlu Yazılımla giderek büyüyen ve gelişen E-ticarette yerinizi alıp siparişlerinizle ilgilenmeye başlayın.