E-Ticaret Sitelerinde Web Tasarımın Önemi

İnternet bütün dünyada olduğu gibi, ülkemizde de yoğun olarak hayatımıza girmiş ve her türlü  iş ve işlemlerimizde kullanmaya başlamışız.

İnterneti günlük hayatımızda bu kadar yoğun kullanmakla birlikte, buna dayalı olarak günlük ihtiyaçlarımızı da artık buradan temin etmeye başlamışız.

web tasarımı önemi29581c061-c1a2-4ded-9948-a9a0cc96a441.jpg
web tasarımı önemi964727a6-b8ae-45c8-8c81-52e9d82eda64.jpg

Hal böyle olunca, çoğu insanımız artık, fiziki mağazalara gitmeden, bir çok ihtiyacını online ortamlarda, sağlamaya başlamışlardır.

Mal alış ve satışların internet ortamına kayması nedeniyle firma sahiplerinin de yeni oluşan bu pazardan pay alabilmek adına mutlaka bir e-ticaret sitesine sahip olmaları gerekmektedir.

Sahip olduğunuz sitenin web tasarımının iyi hazırlanması, müşterilerin kolay kullanabilmeleri, sayfalar arasında rahatça, sıkılmadan gezip satışa sunulan ürünlerin sunumlarının, güzel fotoğraf ve içerikleriyle desteklenmesi gibi hususlar çok önemlidir.

Ürün satışlarının artırılması, gelen müşterilerin sitede kalarak bütün sayfalarda rahatça dolaşması, ürünleri incelemesi ve memnun kalarak ayrılmaları, tekrar gelmelerini sağlaması, müşteri memnuniyeti ve müşteri sayısının artırılması açısından oldukça önemlidir.

Bilindiği üzere artık insanlarımız çoğunlukla akıllı telefon ve bununla birlikte interneti de kullandıklarından yapılacak e-ticaret sitelerinin de mobil uyumlu, e-ticaret sitesi olması da oldukça önemlidir.

Bir e-ticaret sitesinin yukarıda saydığım özellik ve hususlarda hazırlanarak, arzu edilen başarıyı sağlaması yönünde, sitenin mutlaka işini bilen profesyonel yazılım şirketlerince hazırlanması gerektiği inancındayız.

Yazılım şirketimiz, online satış yapmak isteyen firmalara, başarılı bir satış yapabilecekleri web tasarımları iyi hazırlanmış e-ticaret sitelerini,  uzman ekiplerince hazırlamaya ve sonrasında her türlü teknik desteği vermeye hazırdır.

web tarasımı önemi3deb45172-823e-441e-ad91-c18456501929.jpg




Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Nofollow Nedir?

Nofollow, web sitelerindeki belirli bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmemesini ve bu bağlantıların hedeflediği [...]

Dofollow Nedir?

Dofollow, web sitelerindeki bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmesini ve bu bağlantıların hedeflediği sayfalara [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.