E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler nelerdir?

1-İşletme sahibi olmak

Şahıs şirketi, Limited Şirket veya anonim şirketimiz yoksa, ilk işimiz bu şirketlerden birine sahip olmak ve buna dayalı vergi mükellefi olmamız gerekir.Bunun dışında sattığımız ürünler için online ödeme alabilmemiz için şirketimizin kurumsal kimliğine ait bir banka hesabımızın olması gerekir.

2-Online satışa uygun ürünlere sahip olmak

Satışını gerçekleştireceğiniz ürünlerin öncelikle şirketiniz kuryeleri veya kargo şirketlerince ulaştırılabilecek türde ürünler olması gerekir.Satışını yapacağınız ürünlerin ürün açıklamalarının yani içeriklerinin çok iyi açıklanması gerekir.Müşteri öncelikle alacağı ürünle ilgili, bilgi ve görüntüyü çok iyi algılamalı.Nasılki mağazanıza gelen müşteri, gelip görüp bütün açıklayıcı bilgiyi müşteri temsilcisinden alıp, nasıl ikna ediliyorsa,ürünle ilgili içerikleriniz bu şekilde, ikna edilecek ürün sayfasına sahip olmalıdır.

3-E-Ticaret sitesine sahip olmak

Profesyonel bir yazılım firmasına hazırlatılmış alt yapısı güçlü bir e-ticaret sitesine sahip olmanız gerekir.Ayrıca hizmet satın aldığınız yazılım firmasının çıkabilecek teknik problemlerde her zaman yanınızda olacağından emin olmalısınız.Sipariş yönetim süreçlerini takip edecek teknik alt yapısı güçlü personele sahip olmanız gerekir.Verilen siparişlerin sıkı takibi yapılarak, en kısa sürede, müşteriye ulaştırılması da, müşteri memnuniyeti açısından çok önemlidir. Zaman zaman müşterilerinizin dikkatini çekmek ve onların ilgisini artırmak amacıyla ürün kampanyaları düzenleyiniz.

4-Sanal POS hizmeti sunmak

E-ticaret sitenizi kurdunuz ve satışını yapacağınız ürünlerinizi, hazırlanmış görsel fotoğraf,video ve açıklamalarıyla sitenizin ilgili sayfalarına eklediniz.Bu noktadan sonra müşterilerinizin alışveriş yapabilmeleri için ihtiyacınız olan sanal POS hizmetidir.

Bu hizmeti aktif olarak çalıştığınız bankalarla sunacakları taksit seçenekleri ile birlikte anlaşarak satış işlemine online olarak başlayabilirsiniz.

Nemutlu Yazılım ve Danışmanlık olarak, hazırlamış olduğumuz e-ticaret paketleri veya talebiniz doğrultusunda şirketinize özel hazırlayacağımız arayüz tasarımlarıyla birlikte, her zaman teknik desteğimizi sunmaya hazırız.

Her konu ve her şeyde olduğu gibi güven, e-ticarette de çok önemlidir.
Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

iPhone Yandex IMAP E-mail Kurulumu

Ana ekranınızda bulunan “AYARLAR” bölümüne giriniz.Ayarlar menüsündeki MAIL simgesine dokununuz.HESAPLAR simgesine dokununuz.HESAP EKLE‘ye d [...]

5G teknolojisi nedir?

5G internet son dönemde en çok konuşulan teknoloji. Peki veri alış-veriş hızında ve iletişim cihazlarında devrim yaratacağı söylenen 5G tekn [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.