Fiziki Mağazanızı E-Ticarete Taşımanın Size Sağlayacağı Faydalar

Bütün dünyada olduğu gibi, ülkemizde de artık tüketiciler, internette alışverişin, daha güvenli hale getirilmesiyle birlikte, internet üzerinden yapılan alışverişlerin, son yıllarda dikkat çekici bir artış gösterdiği gözlenmektedir. Son yıllarda görünen bu artışın önümüzdeki yıllarda da hızla artış göstereceği öngörülmektedir.

fiziki mağaza0ac90f07-97eb-424e-b951-666f65032075.jpg
fiziki mağaza27c5b6adf-fe5d-41d1-9141-10c9074fe5a4.jpg

İnternet ortamında gerçekleştirilen online alışverişin, hızla arttığı bir ortamda, fiziki mağazalarımızda kendi e-ticaret sitelerini oluşturarak, bir yandan fiziki mağazalarında yerel müşterilerine ürün satışı yaparken, bir yandan da günümüzde gittikçe gelişen, online satış pazarından da ulusal düzeyde müşteriler edinerek, hak ettiği payı almaya çalışmalıdır.

Firmalarımız bir yandan fiziki mağazalarda satışlarını yaparken aynı anda internet ortamında da online satışlarını gerçekleştirmekle önemli avantajlar sağlayacaktır.

Bu avantajlardan ilk akla gelenleri sıralayacak olursak,

1-Yerel bazda sadece mağazanıza gelerek yapılan alışverişlere bağlı kalmadan ülke geneline satış yapma imkanı elde edersiniz.

2-Mağazanız belli saatler arasında açılıp kapanan mağaza olmayıp 7 gün 24 saat açık ve satışların devam ettiği bir mağaza haline dönüşür.

3-7 gün 24 saat ürün satışına devam eden mağazanızla artan satış miktarına doğru orantılı olarak karlılık oranınızda yükselecektir.

4-Ülke geneline yaptığınız satışlarla müşteri sayınız arttığı gibi firmanız ülke genelinde tanınan bir firma haline gelerek kurumsal bir firma haline dönüşecektir.

5-Mağazanız 7 gün 24 saat fiilen açık gibi satış yapıyor olmasına rağmen günlük ve personel giderleriniz artmayacaktır.

6-Bulunduğunuz şehir merkezinde olup ta mağazanıza uzak olan müşterilerinizin de internetten verecekleri siparişleri, kargo hizmetini kullanmadan, kendi kuryenizle teslim ederek, müşteri size gelmeden siz müşteriye giderek, hem ucuz yolla bu hizmeti sağladığınız gibi müşteri sayınızı da artırmış olursunuz.

Fiziki mağazanızı, alt yapısı güçlü, internet saldırılarına karşı güvenli ve müşteriler açısından kullanımı kolay bir e-ticaret sitesine taşımayı düşünüyorsanız.

Nemutlu Yazılım ve Danışmanlık, olarak şirketimizin yazdığı e-ticaret sitesi proğramımızı kullandığınız takdirde işin uzmanı arkadaşlarımızın teknik destekleriyle birlikte her zaman yanınızda olacağımızın bilinmesini isteriz.

fiziki mağaza32a238554-2099-4cd1-a153-849e2df3527b.jpg
Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

E-Ticarette PR Çalışmaları Nedir?

E-ticarette PR (Halkla İlişkiler) çalışmaları, bir e-ticaret işletmesinin marka bilinirliğini artırmak, müşteri güvenini kazanmak ve olumlu [...]

CDN (Content Delivery Network) Nedir?

CDN (Content Delivery Network), içerik dağıtım ağı olarak adlandırılan ve internet üzerindeki içeriklerin (web sayfaları, videolar, resimler [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.