Google Adwords Reklamları

Şahıs veya tüzel şirketlerin ürettikleri ya da alıp satacakları ürünleri geniş kitlelere ulaştırarak satış rakamlarını artırarak karlılık oranını yükseltmek gayesi ile yaptıkları tanıtım çalışmalarının tamamına reklam denir.

google adwords53f1a815-b0cf-4b2a-b35a-7186d5b51433.jpg
google adwords210d1f69f-7fd9-40c6-b120-71ace95dddd0.jpg

Reklamın en önemli amaçlarından biride satışları artırmak olduğu kadar yerel ulusal ve hatta uluslar arası piyasada tanınır bir marka haline gelerek kurumsal bir marka oluşturmaktır.

Reklam, önceleri Televizyon,radyo,dergi,gazete veya görsel afişlerle yapılırken, günümüzde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, yazılı, sesli ve görüntülü olarak, reklam hizmetinin sunulduğu en etkili reklam çeşidi ise, Google’ın sunduğu Adwords reklam hizmetidir.

Reklamlar sayesinde elde edilen sonuç, ürünlerimiz için oluşturduğumuz markaların akılda kalıcılığıdır.

Günümüzde kişiler artık bir şey almak veya alacağı bir ürünle ilgili bir bilgiye ulaşmak için internete müracaat etmekte ve burada incelemelerini yaparak, kararını buna göre vermektedir. Hal böyle olunca araştırılan ürünle ilgili kelimeler yazıldığında, şirketin sahip olduğu e-ticaret veya tanıtım amaçlı web sitesinin, ilk sayfada ve en ön sırada çıkması arzu edilir.

Şirketlerin sahip oldukları internet sitelerine yeni ziyaretçiler çekmek yoluyla, e-ticaret satışlarını artırmak,akılda kalmak ve mevcut müşterilerinin ilgi düzeyini yükseltmek en önemli amaçlarındandır.

İşte Şirketinizin bu önemli amaçlara ulaşmasını sağlamanın en önemli yollarından biri ise, uygun anahtar kelimeleri kullanmak yoluyla vereceğiniz, Google Adwords reklam hizmetlerinden uygun teknik ve iyi fiyatlarla yararlanarak, ilk sayfada ve en ön sıralarda çıkmasını sağlamaktır.

Şirketlerin  sahip  oldukları, web sitesi veya e-ticaret sitelerinin internette arandığında, Google tarafından  öne çıkmada aranan özellik ve kriterlerde hazırlatılmış olması önemlidir.Nemutlu Yazılım ve Danışmanlık olarak bu konularda profesyonel hizmetlerimizle her zaman yanınızda olacağımızın bilinmesini diler ve arzu ederiz.

1874a5072-1736-4b15-8a4b-46bbb3eb1232.jpg
Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

E-Ticarette PR Çalışmaları Nedir?

E-ticarette PR (Halkla İlişkiler) çalışmaları, bir e-ticaret işletmesinin marka bilinirliğini artırmak, müşteri güvenini kazanmak ve olumlu [...]

CDN (Content Delivery Network) Nedir?

CDN (Content Delivery Network), içerik dağıtım ağı olarak adlandırılan ve internet üzerindeki içeriklerin (web sayfaları, videolar, resimler [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.