Google Core Update Nedir?

Google Core Güncellemesi, Google'ın arama algoritmasında önemli değişiklikler yaptığı ve bu değişikliklerin geniş kapsamlı olduğu zamanlarda gerçekleşen bir güncellemedir. Bu güncellemeler, Google'ın arama sonuçlarını daha kullanıcı odaklı, kaliteli ve alakalı hale getirmek için yaptığı çabaların bir parçasıdır. Core Güncellemeleri, web sitelerinin sıralamalarında önemli değişikliklere neden olabilir ve bazı sitelerin sıralamasını yükseltebilirken, diğerlerinin düşmesine neden olabilir.

103e4406dbc-d9e0-41de-ab11-d5bfff27ed99.jpg
1709661098929-d64e4f6e77337192-6888-4463-a8cb-fcb4a2ce3e92.jpeg

Bu güncellemeler genellikle belirli bir konu veya tek bir algoritma unsuruna odaklanmak yerine, genel arama algoritmasında bir dizi değişiklik içerebilir. Google, bu güncellemelerin sitelerin içeriğini ve kullanıcı deneyimini nasıl değerlendirdiğini daha iyi anlamak için kullanıcı geri bildirimlerini ve diğer verileri kullanır.

Google Core Güncellemeleri, genellikle SEO uzmanları ve web sitesi sahipleri tarafından dikkatle izlenir çünkü bu güncellemelerin sitelerin sıralamaları üzerinde belirgin etkileri olabilir. Ancak, Google, bu güncellemelerin tam olarak neyi değiştirdiği konusunda genellikle ayrıntılı bilgi vermez ve algoritma değişikliklerinin tam olarak nasıl çalıştığını açıklamaz. Bu nedenle, bir güncelleme sonrasında etkilenen web siteleri, sıralamalarını iyileştirmek için çeşitli stratejiler denemek zorunda kalabilirler.

Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Nofollow Nedir?

Nofollow, web sitelerindeki belirli bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmemesini ve bu bağlantıların hedeflediği [...]

Dofollow Nedir?

Dofollow, web sitelerindeki bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmesini ve bu bağlantıların hedeflediği sayfalara [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.