Kolay E-Ticarete Başlama Yolları

E-ticarete başlamak için  çok ta fazla bir sermayeye ihtiyaç yoktur. Nakit durumunuz fazla müsait olmasa dahi e-ticaret yapmanıza engel bir durum değildir.

Öncelikle yapmanız gereken, kendi el emeğinizle başarabileceğiniz veya etrafınızda kolayca temin edebileceğiniz ürünlerle başlayabilirsiniz. Bu sizin için çokta maliyetli bir yol olmayacaktır.

20608435aa-468e-40bb-b17d-f01094516827.png
216eb41212-4bd9-45f8-b4a1-451895eccabd.png

Ürünün seçiminde özellikle yapmamız gereken, piyasaya sürmek üzere ürettiğimiz ürünlerin pazarlamasını çokta maliyetli olmayan bir e-ticaret sitesi kurarak başlayabiliriz. Pazarlamasını yapacağımız ürünlerin, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olmasına dikkat etmeliyiz. E-ticaret sitesiyle yapacağımız pazarlama bize az maliyetle çok gelir sağlayacak bir yol olacaktır. Bu şekilde bir yol seçmekle normal bir firma için harcanan personel ve kira gibi çok sayıda giderlerden tasarruf etmemizi sağlayacaktır. Ayrıca kendi sitenizde satışlarınızı yaparken büyük online e-ticaret sitelerine de üye olarak aynı zamanda bu sitelerde de satışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Çoğu girişimci, ürünlerinden maksimum verim sağlamak adına satışlarını birden fazla online sitelerinde yapmaktadır. Burada dikkat etmemiz gereken şeylerden en önemlisi, ürünlerinizin daima hazır bulundurulmasıdır.Stokların çok iyi takip edilmesi stokları azalan  ürünler için önceden gerekli tedbirlerin alınarak stok konusunda her hangi bir olumsuzluğun yaşanmamasına dikkat etmeliyiz.

Nemutlu Yazılım ve Danışmanlık olarak bu konuda müşterilerimize her türlü teknik desteği profesyonel olarak vermeye hazırız.

22d53ccf75-874e-43ab-92b8-5f5ce067a75b.png
Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Cari Hesap Nedir?

Cari hesap, genel olarak ticari ilişkilerde kullanılan ve borç-alacak işlemlerinin takip edildiği hesap anlamına gelir. İşletmeler arasında [...]

Bulut Bilişim Nedir?

Bulut bilişim (cloud computing), internet üzerinden bilgisayar sistemlerine erişim sağlayarak veri depolama, veri yönetimi ve işlemleri gerç [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.