Mobil Web Tasarımın Önemi ve Geleceği

Günümüzde  teknolojilerin hızla gelişmesi ve internetin de kullanım alanının yaygınlaşmasıyla, hayatımızın nerdeyse önemli bir parçası haline gelen mobil uyumlu akıllı telefonları ve beraberinde bu telefonlarla uyumlu olarak çalışan  web tasarımlı proğramlara olan ihtiyacı da beraberinde getirmiştir.

561d8be0f-c3c7-40ed-aba1-27e46e43fb3e.jpg
4c1021778-faee-4c30-bbf1-c3957b967fb0.jpg

Özelliklede mobil cihazların basit ve rahat kullanımı insanların oldukça ilgisini çekmiş ve  yoğun olarak kullanmalarını getirmiştir. Hal böyle olunca insanlarımız evde sokakta iş yerinde nerdeyse günün her saati ve aşamasında tablet ve akıllı telefonlar gibi mobil uyumlu cihazları kullandığından, bu cihazlarda kullanılan proğramların alt yapıları olan web tasarımlarının da önemi kendiliğinden ortaya çıkmıştır.

 

Bilişim sektörünün gelişmesiyle kendisine önemli oranda bir yer edinen mobil cihazlar web tasarımının da geleceğini önemli kılmaktadır. Bu konu ile ilgilenen web tasarım uzmanlarının da konu üzerine yoğunlaşmalarını beraberinde getirmiştir.

Mobil tasarım kuşkusuz kullanıcıların da en çok önem verdiği unsurların başında gelmekte olup, gün geçtikçe de  yeni çıkan teknolojilere, ihtiyaçlara ve yeni modalara göre sürekli geliştirilip yenilenen mobil tasarımlarla da çok  ilgili olmaktadırlar. Bu ilgileri nedeniyle yeni çıkan teknolojilere, ihtiyaçlara ve yeni trendlere göre, mobil web tasarım konusu da, sürekli kendisini yenileyerek ve geliştirerek şekil almaya devam ediyor.Font seçimi, renkler, animasyonlar, platformlar arası uyumluluk vb. konular mobil tasarım konusunun en önemli unsurlarından sadece bir kısmıdır.

 

Günümüzde baş döndürücü bir şekilde gelişen bu teknolojiye, ayak uydurabilmek ve mobil tasarımda güncelliği yakalamak için, konunun uzmanı tasarımcılar, bu konuya büyük önem veriyor ve her türlü çabayı sarf ediyorlar. Kurumsal alanda hizmet veren mobil uyumlu web siteleri, kurumların pazarlama ve sunum stratejileri olarak ta, mobil tasarımın unsurlardan, yararlanmalarını sağlamaktadır.

 

Bilişim çağının koşullarına ayak uyduran şirketler, mobil cihazlara uyumlu, web tasarımlı siteleriyle, ürünlerini pazarlamaya başladılar. Kullanıcı profiline ve satış stratejilerine göre mobil tasarımlarını şekillendiren bu şirketler bu vesileyle satışlarını artırmada ve kurumsallaşmaları konusunda büyük faydalar elde etmektedirler.

Nemutlu Yazılım ve Danışmanlık olarak konusunun uzmanı yazılımcılarımız ile hazırladığımız, şirketinizin kurumsal bir şirket olmasına, ürünlerinizin tanıtımı ve satışlarının artırılmasına katkı sağlayacak olan mobil uyumlu site ihtiyacınızı, geliştirilmiş, güncel, kolay kullanımlı ve dinamik alt yapılı, e- ticaret ve web sitelerimizin demolarını incelemeden karar vermeyiniz.

671722925-4aa3-421e-973c-8f48a32d5532.jpg
Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

E-Ticarette PR Çalışmaları Nedir?

E-ticarette PR (Halkla İlişkiler) çalışmaları, bir e-ticaret işletmesinin marka bilinirliğini artırmak, müşteri güvenini kazanmak ve olumlu [...]

CDN (Content Delivery Network) Nedir?

CDN (Content Delivery Network), içerik dağıtım ağı olarak adlandırılan ve internet üzerindeki içeriklerin (web sayfaları, videolar, resimler [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.