Neden E-Ticaret

Günümüz de eticaret sistemlerinin firmalara elde ettiği kazanç ve geri dönüşüm oranının yüksekliği gibi detaylar e-ticaret sistemlerinin tercih sebebi kılan özellikler arasında sayılabilir.E-Ticaretin en büyük avantajı zamandan ve mekandan bağımsız olarak kullanıcılarına alışveriş imkanı sunabilmesidir. İstediğiniz  zaman tek tıkla alış veriş yapabilirsiniz.

eticaret0ad748d6-2491-4b9d-a927-612fda3c86a2.png
eticaret1504d1dd6-4039-4c81-9d5f-f3f3b581cf1b.png

E-Ticarette işlemlerin çok büyük bir kısmı dijital ortamda yürütüldüğü için, alışverişe ket vuran zaman ve mekan gibi problemlerden uzak durulabilir. Böylece, firmalar çok daha fazla müşteri ve ciroya ulaşabilmiş olur.Artık herkesin internet alışverişinin daha ucuz ve yorulmadan yapılmasından dolayı tercih edilmektedir.

E-Ticaret ortamında, firmalar müşterilerinin ihtiyaçlarına göre, birebir pazarlama yapabilir; kullanıcı deneyimlerinden yola çıkarak, düşük maliyetlerle kişiye özel pazarlama stratejileri oluşturabilirler.

E-Ticaret sayesinde, kullanıcılar çok sayıda ürün çeşidini aynı anda görebilir, karşılaştırmalar yaparak kendileri için en uygun olanını bulabilirler. Ayrıca, geleneksel alışverişe  göre, internet üzerinden alışveriş yapmak müşteri için zaman kaybını azaltır.Mağazalarda olduğu gibi kasada ödeme sıkıntısı yoktur.Binlerce insan aynı anda ödeme yapabilir.

Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Nofollow Nedir?

Nofollow, web sitelerindeki belirli bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmemesini ve bu bağlantıların hedeflediği [...]

Dofollow Nedir?

Dofollow, web sitelerindeki bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmesini ve bu bağlantıların hedeflediği sayfalara [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.