Neden Web Sitesi yaptırmalısınız?

Neden Web Sitesi yaptırmalısınız ?

İnternet günümüzün en etkin iletişim ve paylaşım aracıdır. İnsanlar interneti kullanmakta ve hayatlarının her anında internet ile iç içe yaşamaktadırlar.

Bu duruma göre elbette ki  gün geçtikçe büyümekte olan ve artık devasa hale gelmiş bu pazardaki potansiyel müşterileri, firmalarında göz ardı etmesi beklenemez.

Kişiler ,kurumlar ve firmalar, web siteleri sayesinde her türlü ürün, hizmet, fikir ve içerikleri internet kullanıcılarına doğrudan, aracısız ve hızlı bir biçimde sunabilirler.

1114eb6f39-9df2-47c0-9ba3-686b800aedd3.png
1009f8a558-b6a1-44fa-ac14-cca691b1daae.png

Web sitesi, firmanızla ilgili yararlı ve tanıtıcı bilgileri, ürün ve içeriklerini geniş kitlelerle paylaşabileceğiniz en etkili kolay ve ucuz bir iletişim aracıdır.

Web sitesi ile yapılan tanıtımlar, katalog ya da broşür ile yapılan tanıtımlardan daha az maliyetli olmaktadır.

Ayrıca değiştirmek istediğiniz bilgiler ve ekleyeceğiniz yeni ürün ve içerikler için yeniden baskı maliyeti gerekmez.

Profesyonel web tasarım ekiplerince hazırlanan web sitenizin yönetim paneli sayesinde sitenizin ürün ve içeriklerini rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.

Web sitesi dışındaki tanıtım ve reklam araçları ile bunlara harcanacak maliyet hesaplandığında, çok daha az bir maliyetle web sitesi yaptırarak milyonlara ulaşabileceksiniz. Sektörünüzle veya ürünlerinizle ilgili arama motorlarında arama yapıldığında siteniz çıkacak, bunun sayesinde kısa bir süre içerisinde cironuzu katlayacaksınız. Şirketinizi  ve ürünlerinizi detaylı bir şekilde fotoğraf, video vb. materyallerle destekleyerek sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterilerinizi, şirketinizi neden tercih etmeleri gerektiği konusunda daha rahat ve etkin bir şekilde ikna edebileceksiniz.

Web sitesi, sahibi olan firmalar ayrıca kurumsal olarak mail adreslerine sahip olurlar.Web sitesi, kurumsal bir firma imajı yaratabilmenin olmazsa olmazlarındandır. Eğer sizde prestijli bir firma sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız mutlaka profesyonel yazılım şirketlerince hazırlanan bir web sitesi sahibi olmalısınız.

Nemutlu Yazılım ve Danışmanlık olarak sizlere arama motorlarına uygun profesyonel bir web sitesi yapmak ve bütün süreçlerde yanınızda olarak etkili bir şekilde kullanmanız için buradayız

icp-contentm-1382cda5a-33a7-4be6-bbbf-dd580f360324.png
Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Nofollow Nedir?

Nofollow, web sitelerindeki belirli bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmemesini ve bu bağlantıların hedeflediği [...]

Dofollow Nedir?

Dofollow, web sitelerindeki bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmesini ve bu bağlantıların hedeflediği sayfalara [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.