Pazarlamada İnterneti Kullanmanın Önemi

Firmalarımızın müşteriye ulaşma yolları günümüz bilişim çağında çok farklı yollarla zenginleştirilmiştir. Firmalarımıza düşen görev ise bu zenginliklerden yararlanarak müşteriyi beklemeden müşteriye bu yollarla ulaşmalarıdır.

pazarlama2c8086c85-653e-406d-900c-6ad5ad94c01d.jpg
pazarlamae8485bdb-0ceb-4488-aec5-90d8bb01cdc9.jpg

Firmalarımız fiziki mekanlarda satışa sundukları ürünlerini sadece mağazaya gelen müşteriye tanıtıp satabilirler, dolayısıyla yerel bazda bir müşteri gurubuna hitap ettiklerinden, arzu ettikleri büyüme ve gelişmeyi sağlayamazlar.

Günümüz de bu satış metodu artık gittikçe geçerliliğini yitirmektedir.

Artık firmalar,  internetten  azami ölçüde yararlanarak, firmaları adına web sitesi,e-ticaret sitesi kurdurup, instegram ve facebook gibi sosyal medyaları da kullanarak ürünlerini tanıtıp satmaktadırlar.

Bu saydığımız yollarla firmalar, milyonlarca kullanıcıya ürünlerini tanıtarak, onları müşteri haline getirme şansı yakalamaktadırlar.

Bu yol ve teknikleri kullanarak müşteri portföyünü artırmak isteyen firmalarımızın, dikkat etmesi gereken husus ise bu hizmetleri, uzman ekiplere sahip yazılım şirketlerinden alması gerektiği hususudur.

Yaptıracakları siteler, firmalarının tıpkı fiziki mağazalarında bulunan vitrinleri gibi olacağından, vitrinin güzel dizayn edilmesi ve sergilenen ürünlerin güzel görünmesi, ancak ve ancak işini bilen web tasarımcılarca gerçekleştirilebilir.

Web tasarımcılar, firmalarınıza yapacakları e-ticaret ve web sitelerini doğru stratejiler kullanarak oluşturdukları takdirde, arama motorları sonuç sayfalarında, üst sıralarda yer almalarını da sağlayacaktır.

Bu sayede rakibiniz olan firmalar arasında öne çıkma şansınız artacak ve zamanla firmanız kurumsallaşırken, ürünleriniz de markalaşacaktır.

Nemutlu yazılım ve Danışmanlık olarak, işinin ehli uzman yazılımcılarımızla, firmanızın kurumsallaşması ve ürünlerinizin markalaşması adına, firmanıza özel hazırlayacağımız web tasarımlarla her zaman sizlere yardımcı olacağımızın bilinmesini isteriz.

pazrlama397166b87-d517-4a8c-83f4-b5bf7528d48c.jpg
Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

E-Ticarette PR Çalışmaları Nedir?

E-ticarette PR (Halkla İlişkiler) çalışmaları, bir e-ticaret işletmesinin marka bilinirliğini artırmak, müşteri güvenini kazanmak ve olumlu [...]

CDN (Content Delivery Network) Nedir?

CDN (Content Delivery Network), içerik dağıtım ağı olarak adlandırılan ve internet üzerindeki içeriklerin (web sayfaları, videolar, resimler [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.