Pop-Up Nedir?

"Pop-up", genellikle bir web sitesinde belirli bir eylem gerçekleştirilirken aniden beliren küçük bir pencere veya kutucuğu ifade eder. Pop-up'lar genellikle kullanıcılara bir mesaj iletmek, dikkatlerini çekmek veya belirli bir eylemi gerçekleştirmelerini teşvik etmek için kullanılır.

Pop-up'lar, genellikle aşağıdaki amaçlarla kullanılır:

3ecce2e6c-12e6-4258-916a-9e16b11bfe8d.jpg
pop-up-nedir8c1f2dbd-1f8c-42be-80d7-fec784f8ac59.png
 1. Abone Olma Formları: Web sitesi ziyaretçilerini bir e-posta bültenine veya haber bültenine abone olmaya davet etmek için pop-up'lar kullanılabilir.

 2. İndirimler ve Kampanyalar: Kullanıcılara indirim kuponları, özel teklifler veya satış kampanyaları hakkında bilgi vermek için pop-up'lar kullanılabilir.

 3. Çıkıştan Önce Teşvikler: Kullanıcılar web sitesinden ayrılmaya çalışırken, bir pop-up, onlara web sitesinde kalma veya başka bir eylem gerçekleştirme fırsatı sunabilir.

 4. Kaydırma Sonrası İçerik: Kullanıcılar bir sayfayı belirli bir noktaya kadar kaydırdığında beliren pop-up'lar, ilgili içerik veya teklifler sunabilir.

Pop-up'lar, web sitesinin kullanıcı deneyimini iyileştirmek veya belirli bir eylemi teşvik etmek için etkili bir araç olabilirler. Ancak, bazı kullanıcılar için rahatsız edici olabilirler ve kötü tasarlanmış veya aşırı kullanılan pop-up'lar, kullanıcıların web sitesinden ayrılmasına neden olabilir. Bu nedenle, pop-up'lar dikkatlice kullanılmalı ve kullanıcıların deneyimini olumsuz etkilememesi için dengeli bir şekilde entegre edilmelidir.

Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

 • Mobil Uyumlu

  Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

 • Güncel Yazılım

  Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

 • Kolay Kullanım

  Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Nofollow Nedir?

Nofollow, web sitelerindeki belirli bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmemesini ve bu bağlantıların hedeflediği [...]

Dofollow Nedir?

Dofollow, web sitelerindeki bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmesini ve bu bağlantıların hedeflediği sayfalara [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.