Randevu ve Kasa Takip Programı


Müşteri Bilgileri
Müşterilerinizin ad soyad, telefon, eposta, adres ve randevu bilgilerinin tutulduğu alandır.

Hizmetler
Hizmet bilgisinin kayıtlı tutulduğu alandır. Kaydetmiş olduğunuz hizmetlere göre müşterilerinize randevu verebilir ve takibini yapabilirsiniz.

Randevular
Müşterilerinize sunmuş olduğunuz hizmetlere göre randevu verebilir ve bunu sistemden takip edebilirsiniz.Günlük randevularınızı kısa yoldan görebilir ve randevu oluşturma aşamasında ön ödeme ve toplam ödeme bilgilerini girebilirsiniz. Girmiş olduğunuz ödeme bilgisine göre kasa modülünde müşterilerinizin ödemelerini rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Personel
Personellerinizin ad soyad, telefon, eposta, ve adres bilgilerini kayıt edebilirsiniz.Kayıtlı personellerinizin kasa modülünden maaş, avans, diğer gibi seçenekleri kullanarak ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

Kasa
Kasa modülü müşteri, personel ve diğer olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır. Müşteri bölümünde randevuda oluşturduğunuz ödemeleri görebilir, yeni ödeme girebilir ve takibini yapabilirsiniz. Personel bölümünde kayıtlı personellerinize maaş, avans, ve diğer seçenekleri kullanarak ödemelerinizi takip edebilirsiniz. Diğer bölümünü kullanarak günlük gelir – gider  girerek takip edebilirsiniz.

Şubeler
Bu bölümde şube açabilir ve şubelere göre müşteri, personel ve kasa takibini ayrı ayrı yapabilirsiniz.

Raporlar
Raporlar modülünde dilediğiniz tarih aralığına göre, randevularınızı, müşteri, personel, diğer ve cari borç durumunu görebilirsiniz. Kullanıcılar Sınırsız sayıda kullanıcı oluşturabilir ve bu kullanıcılara istediğiniz yetkileri vererek şubelere yetkilendire bilirsiniz. Roller Kullanıcılarınıza istediğiniz modülleri kullanması için yetki vererek sistemi yönetmesini sağlayabilirsiniz.




Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Cari Hesap Nedir?

Cari hesap, genel olarak ticari ilişkilerde kullanılan ve borç-alacak işlemlerinin takip edildiği hesap anlamına gelir. İşletmeler arasında [...]

Bulut Bilişim Nedir?

Bulut bilişim (cloud computing), internet üzerinden bilgisayar sistemlerine erişim sağlayarak veri depolama, veri yönetimi ve işlemleri gerç [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.