SEO için Sosyal medyanın gücünü kullanma

Sosyal medyanın günümüzde SEO ya etkileri azımsanmayacak büyüklüktedir. Sosyal medya paylaşımları ve bu paylaşımlar kanalıyla kullanıcıların sitenize giriş ve siteniz içerisinde sayfalarda dolaşmalarının etkisi SEO açısından çok önemlidir.

308a30aeac-1d37-42dd-aea4-697353e08041.png
197031_preview44b5264f-86f7-451f-bb6b-26ad012365dc.png

Facebook,Instegram ve Twitter kullanıcıları tarafından sayfalarında paylaşılan sitenizin linkleri, sitenizin Google tarafından daha hızlı yükselmesine neden olur.Sosyal medya kullanıcıları tarafından paylaşılan sayfalarınız ve linkleriniz google tarafından olumlu kabul edilerek sayfanızın yukarılara çıkmasına büyük oranda katkı sağlayacaktır.

Facebook,Instegram ve Twitter günümüzde hemen hemen  en çok tercih edilen sosyal medya alanlarındandır. Bu nedenle, paylaşımlarınızda sitenizin linkini mutlaka bulundurun.

Facebook,Instegram ve Twitter daki  hayranlarınızın sayısal büyüklüğü de google tarafından ihmal edilmeyerek dikkate değer sayılabilir. İşte bu saydığımız sosyal medyalarda yapılan paylaşımlarınızı backlink olarak görebilirsiniz. Özellikle Facebook gibi sosyal medya Kullanıcıları tarafından yapılan her paylaşım, geniş kullanıcılara ulaşmasını sağlayacak ve  sitenize olan ilgiyi artırarak, girişlerin artmasına büyük oranda yardımcı olacaktır.

Web sitesi ve e-ticaret sitesi yöneticileri, sosyal medyanın tüm alanlarını, en etkin şekilde kullanmaya, her zaman önem vermelidir. Sosyal medya, müşterilerinize herhangi bir ücret ödemeden ulaşabileceğiniz ve bu kanalla, her yeniliğinizi paylaşıp, sitenize yoğun bir şekilde trafik sağlayabileceğiniz bir kanaldır. Paylaşımlarınızı hedef kitlenizdeki insanların, sosyal medyayı yoğun olarak kullandığı saatlere getirmeye de özen göstermelisiniz. Uygun saatlerde yapılan paylaşımların daha fazla kullanıcıya ulaşacağı tezini her zaman aklınızda bulundurarak uygun zamanda paylaşımlar yapmalısıınız.

SEO-PNG-Images-1024x1024cbe38d33-4512-4d1a-beb3-3ad6ef48430d.png
Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

E-Ticarette PR Çalışmaları Nedir?

E-ticarette PR (Halkla İlişkiler) çalışmaları, bir e-ticaret işletmesinin marka bilinirliğini artırmak, müşteri güvenini kazanmak ve olumlu [...]

CDN (Content Delivery Network) Nedir?

CDN (Content Delivery Network), içerik dağıtım ağı olarak adlandırılan ve internet üzerindeki içeriklerin (web sayfaları, videolar, resimler [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.