Stok Takip Programı


ÜRÜN VE HİZMETLER

Ürün ve Hizmetler modülünde birim ve grup oluşturabilir, ürün ekleme işleminden sonra ürün detay sayfasından toplam ürün, satılan ve alınan ürünleri takip edebilirsiniz.

MÜŞTERİLER / TEDARİKÇİLER

Müşteri ve Tedarikçi kaydınızı yaparak stok giriş ve çıkışlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Stok Giriş

Eklemiş olduğunuz ürün / hizmetleri tedarikçi firmalarınıza ekleyebilir ve hangi ürün / hizmet hangi tarihte hangi firmadan alınmış takip edebilirsiniz. Kaydı tamamladıktan sonra ürün/hizmetler modülünde stok girişi gerçekleşmiş olacaktır. Böylece anlık olarak ürün/hizmetlerinizi görebilirsiniz.

Stok Çıkış

Eklemiş olduğunuz ürün / hizmetleri müşteri firmalarınıza ekleyebilir ve hangi ürün / hizmet hangi tarihte hangi firmaya satışmış takip edebilirsiniz. Kaydı tamamladıktan sonra ürün/hizmetler modülünde stok çıkışı gerçekleşmiş olacaktır. Böylece anlık olarak ürün/hizmetlerinizi görebilirsiniz.

Personel

Çalışma arkadaşlarınızı sisteme ekleyebilir kasa modülünde maaş - avans - diğer olarak günlük takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Kasa

Müşteri Takip : Kasa modülünde stok çıkış işlemlerinden sonra müşterilere yansıyan tutarları görebilir ve ödeme yaptıklarında anlık olarak ödemeyi sisteme girebilirsiniz.

Tedarik Takip : Kasa modülünde stok girişi işlemlerinden sonra tedarik firmalarına yansıyan tutarı görebilir ve ödeme yaptıktan sonra anlık olarak ödemeyi sisteme girebilirsiniz.

Personel : Personel kayıt işleminiz den sonra kasa modülünde vermiş olduğunuz maaş-avans-diğer tutarı sisteme girip ne kadarlık bir ödeme yaptığınızı görebilirsiniz.

Diğer :  Kasa modülünde diğer işlemler menüsünde ek olarak yapış olduğunuz bir harcamayı ya da kasaya gire bir parayı ekleyebilir ve toplam gelir/gider görebilirsiniz.

Raporlar

Ürün / Hizmet : Ürün ve hizmetler raporun da seçmiş olduğunuz bütün ürünleri ya da istediğiniz ürünleri alınan satılan ve kalan toplamları  görebilirsiniz.

Stok Giriş : Stok giriş raporunda tedarikçi firmalarınızdan aldığınız ürün / hizmetleri seçmiş olduğunuz tarihler arasında  görebilirsiniz.

Stok Çıkış : Stok çıkış raporunda müşterilerinize satmış olduğunuz ürün / hizmetleri seçmiş olduğunuz tarihler arasında  görebilirsiniz.

Kasa-Müşteri : Müşterilerinizden aldığınız ödemeleri seçmiş olduğunuz tarihler arasında görebilirsiniz.

Kasa-Tedarikçi : Tedarikçi firmalarınıza yaptığınız ödemeleri seçmiş olduğunuz tarihler arasında görebilirsiniz

Kasa-Personel : Personellerinize yapmış olduğunuz maaş-avans-diğer ödemeleri seçmiş olduğunuz tarihler arasında görebilirsiniz.

Kasa-Gelir/Gider : Kasa gelir/gider rapor bölümünde seçmiş olduğunuz tarihler arasında yapmış olduğunuz harcama ve kasaya giren gelirleri görebilirsiniz.

Alacak-Borç Toplam : Müşteri ve tedarikçi firmalarınıza olan alacak borçlarınızı toplu bir şekilde görebilirsiniz.

Kullanıcılar : Kullanıcı kaydı oluşturarak istediğiniz modülleri ekmiş olduğunuz kullanıcıya tanımlayarak sistemi kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Roller : Kullanıcılar için rol tanımlayıp hangi modülü kullanması gerektiğini belirleyebilirsiniz.
Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Nofollow Nedir?

Nofollow, web sitelerindeki belirli bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmemesini ve bu bağlantıların hedeflediği [...]

Dofollow Nedir?

Dofollow, web sitelerindeki bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmesini ve bu bağlantıların hedeflediği sayfalara [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.