Web Sitesi ve Kurumsallaşma

Her geçen gün etki alanını büyük bir hızla genişleten internet, her alanda olduğu gibi, kullanıcılar arasında da birbirleriyle olan iletişimi ve bilgi akışlarını da büyük oranda bu yolla sağlamaktadır.

Çağımızda bu kadar hızlı ve çeşitli bir bilgi akışının olduğu sistemlerden yararlanmak ta şirketler açısından elbette ki kaçınılmaz olmuştur. Kurumsal kimlikleri açısından,  web sitesi kanalıyla bu ortamda bulunmaları şirketler için çok önemli hale gelmiştir.

106cc1946b-e476-45c3-85cb-33f4c650740c.png
11576cb3e7-fc1d-45ac-bc4a-37ae997e7251.png

Şirketinizi internet ortamında iyi bir şekilde tanıtacak olan bir web sitesine sahip olmak,şirketler arası rekabette hak ettiğiniz yeri alabilmek  açısından da kaçınılmazdır. Web sitenizin kurumsal kimliğinizi çok iyi bir şekilde tanıtacak kalitede profesyonel yazılım firmalarına hazırlatılması  çok önemlidir. Profesyonel yazılım firmalarınca hazırlanan web siteleri, internet ortamında yaygın olarak kullanılan sosyal medyalarla da (Instegram,Facebook gibi) gerekli ilişkilendirmeler yapılarak bu alanlarda da firmanızın tanınmasını sağlayacaktır.

Kurumsallığını ispat etmiş firmalarımız sanal ortamda var olmanın önemini bildiklerinden  hazırlanması aşamasında web sitelerinin tasarımlarının firmalarını çok iyi  tanıtacak şekilde olması için yazılımcılarla birlikte titiz bir ön hazırlığı birlikte yapmaktadırlar.

Önemli bir diğer konu ise yaptırılan web sitelerinin mutlaka yazılımcıları tarafından teknik desteklerinin veriliyor olması, gerekiyorsa güncellemelerinin yapılması gibi hizmetlerin sürekliliğidir.

İnternet ortamında şirketinizin kurumsal kimliğini,en iyi şekilde tanıtacak bir web sitesini nemutlu yazılım ve danışmanlık olarak  yapmayı, sonrasında müşteri memnuniyetinin önemi ve firmamızın kurumsallığı gereği, ilgi ve alakayı kesmeden teknik desteğimizi her zaman en iyi şekilde sunacağımızı taahhüt ederiz.

12bd1f6c17-0b87-4d72-b4c2-eacb53f27cb7.png
Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Nofollow Nedir?

Nofollow, web sitelerindeki belirli bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmemesini ve bu bağlantıların hedeflediği [...]

Dofollow Nedir?

Dofollow, web sitelerindeki bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmesini ve bu bağlantıların hedeflediği sayfalara [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.