Web Sitesini Nasıl Bir Firmaya Yaptırmalısınız

Çağımızın parlayan yıldızı internetten firmaların, geniş oranda yararlanma yollarından biriside, web siteleridir.İnternet ortamında şirketinizle ilgili şirketinizi öne çıkaran tanıtımların yapılabilmesi için kaliteli bir web sitesine sahip olmanız gerekir.Web tasarımı özgün,çekici, akılda kalıcı görselliklerde hazırlanan web siteleri, mutlaka ziyaretçilerinizi cezp edeceğinden sitenizi, bir başka zamanda, tekrar ziyaret etmelerini sağlayacaktır.

web sitesi97e26bcb-1670-4ed2-aeff-1430acd06a9c.jpg
web-sitesi248a08ef9-74f4-451a-b16d-7f0281216627.jpg

Profesyonel ekiplerce tasarlanmış olan internet siteleri, google’nin istediği kriterlerde hazırlanacağından, Google tarafından da olumlu algılanarak, sitenizin ön sıralara çıkmasına yardımcı olacaktır.Profesyonel ekiplerce hazırlatılan web siteleri hazırlanma aşamasında SEO kurallarına uyumlu  kriterler dikkate alınarak hazırlanacağından sitenizin ön sıralarda çıkmasına yardımcı olacaktır.

Web tasarım firmalarının profesyonel ekipleri, sizlerinde talepleri doğrultusunda şirketinizin sunduğu  hizmet veya sattığı ürün özelliklerine uygun, site tasarımları hazırlayacaktır. Hazırlanan bu tasarımların çekiciliği olduğu kadarda, kullanım kolaylığı olmalıdır. Web sitelerinin zaman, zaman  güncellenerek yenilenme ihtiyacı da olacağından, yönetim panelinin yazılımının buna imkan verecek şekilde ve kolay kullanımlı olarak kurgulanması gerekir

. Web tasarım firması seçerken yönetim panelini incelemeden karar vermeyin. Web tasarım firmasından yönetim paneli demosu talep edip, mutlaka kullanımınıza uygun yönetim paneli olmasına dikkat etmelisiniz. Ancak kullanıcılar çıkabilecek sorunları gidermeye yönelik bilgiye sahip olmayabilirler. Burada seçtiğiniz firmanın şirketinize her zaman bu tür destekleri verecek firmalardan seçilmesi oldukça önemlidir.

Nemutlu Yazılım ve Danışmanlık olarak mobil ve tablet uyumlu bütün arama motorlarına uygun özel yazılımlarımız ile kullanımı kolay yönetim paneliyle bütün firmaların ihtiyaçlarına uygun web tasarım hizmetlerini sunmaktayız.

Yönetim Paneli

Nemutlu Yazılım uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımlar için sizlere profesyonel çözümler sunar.

  • Mobil Uyumlu

    Kullanmış olduğumuz tüm alt yapılar mobil ve tablet uyumludur.

  • Güncel Yazılım

    Tüm alt yapılarımızı günce yazılımlar ile geliştirmekteyiz.

  • Kolay Kullanım

    Geliştirmiş olduğumuz yazılımları kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için tasarladık.

Size özel yazılımlar

Özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek başarısızlıkların, en önemlisi de zamandan tasarruf sağlayarak maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Web tabanlı uygulamalarda işinizin, günün bilişim teknolojilerinin sağladığı gücü arkasına almasını sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Güncel Yazılımlar

Yeni nesin yazılımlar ile dinamik ve yönetilebilir projeler geliştiriyoruz.

asp
swift
android
java
html
sqll
Planlama

Projeniz için fizibilite çalışması yapılır ve proje planlaması yapılır.

Analiz

Çeşitli yazılım geliştirme metodojileri ile kullanım dökümanları oluşturulur.

Tasarım

İhtiyaçların giderilmesi halinde sistemin tasarım aşamasına başlanır.

Kodlama ve Test

Tasarım aşamasından sonra kodlama ve test aşamsına geçilir.

Teslim ve Bakım

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra teslim aşamsına geçilir. Daha sonra oluşabilecek eksiklikler bakım aşamasında giderilir.

Nofollow Nedir?

Nofollow, web sitelerindeki belirli bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmemesini ve bu bağlantıların hedeflediği [...]

Dofollow Nedir?

Dofollow, web sitelerindeki bağlantıların (linklerin) arama motorları tarafından takip edilmesini ve bu bağlantıların hedeflediği sayfalara [...]

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

Check your email

We sent you an email with a link to get started. You’ll be in your account in no time.